prinkipo_akademi_vektör (2)

EĞİTİM PROGRAMLARIMIZ HAKKINDA LÜTFEN BİLĞİ ALINIZ

 

Prinkipo Akademi, eğitimlerini, kurumsal hayat ile bireysel yaratıcılık, kişisel değişim ile toplumsal gelişim, rasyonel analiz ile iç görüye dayanan teknikler, felsefe ile sanatı birleştiren bir akış içinde yoğunlaştırmıştır.

 

Kurumsal eğitimlerini, motivasyon, kolektif değer, etik-dönüşümcü liderlik, müzakere teknikleri, kriz yönetimi-iletişimi, çatışma yönetimi-çözümü, Eğitmenlere- Hemşirelere iletişim teknikleri üzerine odaklayan merkezimiz, Yeditepe Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi’yle  sertifikalı eğitimler vermektedir.

 

Akademi, Bağdat caddesindeki merkezinde ise drama, felsefe, masal atölyeleri, yaratıcılık, emprovizasyon, ütopya gibi alanlarda eğitim programlarının yanı sıra, günümüz yaşamının çetin şartlarından ruhsal ve zihinsel arınma adına yaşam enerjisini yükselten teknikler ile meditasyon seansları düzenlemektedir.

 

Öte yandan, merkezimizde ayrıca, bireysel takım koçluğu ve disiplinler arası yaratıcı koçluk hizmetleri de verilmektedir.

 

Her biri kendi alanlarında birikimli, deneyimli eğitmenleri ile adını aldığı Büyükada’da ise yıl içinde zaman zaman konaklamalı özel uygulama eğitimlerini, liderlik dönüşümcü liderlik ve etik liderlik temaları içinde ivermektedir.

Her türlü program detayı için lütfen

iozturanli@akademiprinkipo.com

akademiprinkipo@gmail.com’a mail atınız veya

Tel:  0532 7859590’dan arayınız 

pkiii